من زهره مرادی هستم
طراح و مدرس دوره های آموزشی برای
خوش اندام شدن

من زهره مرادی هستم، طراح و مدرس دوره های آموزشی برای خوش اندام شدن به کمک قدرت ذهن و تجربه اندام زیبا، متناسب و سالم بدون هیچ گونه رژیم و برنامه غذایی و یا دارو، دمنوش، ورزشهای طاقت فرسا و یا هر روشی که شاید بارها امتحان کرده اید برای متناسب شدن و آنطور که انتظارش را داشتید نتیجه بخش نبوده است.

ایده تیم خوش اندام و برنامه ذهنی برای خوش اندامی راحت و با لذت از زمانی در وجودم شعله کشید که چاقی بیش از هرمسیله‌ی دیگری من را رنج می‌داد، خوب به خاطر دارم زمانی که برای خرید مانتو رفته بودم و هر مانتویی که می‌پسندیدم یا برای سایز من موجود نبود و یا اینکه به شدت تنگ و آزار دهنده بود، خیلی آرام آرام داشتم به چاقی و اضافه وزن عادت می‌کردم.

واقعیت اینکه اصلا دوست نداشتم دنبال دکتر و رژیم لاغری بروم چون مادر و بسیاری از دوستانم را دیده بودم که با استفاده از این روشها مدتی لاغر شدند و بعد دوباره همه شرایط بدتر از قبل شد و با سرعت بیشتری دچار اضافه وزن شدند.

دیدن چهره‌ی چاقم در آینه فقط بهم میگفت چقدر زود داری پیر می‌شوی .

دیگه خوردن ته مانده غذاها برام عادت شده بود و تازه فکر می‌کردم کار خداپسندانه‌ای انجام می‌دهم چون اگر دوربریزم اسرافه پس من میریزم تو بدنم!!!

هیچ مرزی برای سیری نداشتم و میخوردم تا زمانیکه جایی برای نفس کشیدن باشد یا حداقل غذایی که کشیده بودم کاملا تموم شود.

و حالا بدنم ،مقدس ترین جایگاه حضور خدا شده بود انبار چربی و بیماری اما در اوج جوانی، حالا کم‌کم گرد افسردگی و بی‌حوصلگی و خستگی همیشگی و ناامیدی از آینده هم داشت بهش اضافه می‌شد و من رسیدم به جایی‌که احساسی در درونم میگفت :بیدار شو !

تغییر کن !

از نو متولد شو !

سوالی که آن روزها مرتب از خودم می‌پرسیدم این بود که “چگونه میشود، خیلی راحت و سریع و البته لذت بخش لاغر شد؟

و البته با سابقه درخشانی که در دوران تحصیل در بهترین مدارس تهران و بهترین دانشگاه صنعتی کشور داشتم، یقین داشتم یا راهی را پیدا می‌کنم و یا خودم راه جدیدی می‌سازم، چون در دوران مدرسه معروف بودم که زهره مرادی همیشه از یک راه جدید و متفاوت مسایل هندسه ،جبر، فیزیک و ریاضیات را حل می‌کند.

با این پشتوانه اعتماد به نفس، و باور به اینکه من توانایی حل مسایل زندگیم را دارم، هدایت شدم به یک مقاله به زبان انگلیسی که در مورد فواید نوشیدن آب و لاغری صحبت کرده بود، هر روز با اشتیاق فراوان از صبح زود شروع می‌کردم به خواندن و ترجمه مقالاتی از این دست و تلفیق کردن آنها با قانون جذب و خلاقیتهای خودم و خلاصه اینکه در مدت کوتاهی توانستم بیش از ٢٠ کیلو از وزن اضافه ام را از دست بدهم و تمام دوستان و نزدیکان با دیدن من و این همه تغییرات شگفت زده می‌شدند و می‌گفتند:

خوش به حالت! به ما یاد بده چطوری هم پوستت انقدر شاداب تر شده هم اندام زیبایی ساختی؟

این شروع کار من در تلگرام و به اشتراک گذاشتن این روش نوین با دوستانم بود که هر روز و هر روز افراد بیشتری وارد این گروه می‌شوند و با شرکت در دوره نتایج فوق العاده‌ای در حوزه سلامتی، تناسب اندام و آرامش روحی و روانی به دست می آورند.

برای اینکه دسترسی تمام افراد از سراسر جهان به این دوره ها راحت‌تر باشد و یکبار برای همیشه از شر اضافه وزن و چاقی و محدودیتها و ممنوعیتهای رژیم های غذایی و هر روش سخت دیگر خلاص شوند، این وبسایت را راه اندازی کردم.

امیدوارم سلامت، شاد خوش اندام و متناسب زندگی کنیم و کمک کنیم این جهان جای زیباتری برای زندگی شود.

برای شروع خوش اندام شدن میتوانید از دوره‌ رایگان استفاده کنید.

خداوند یار و همراه همیشگیتان باشد.

دوستدار شما
زهره مرادی