راهکارهای عملی برای مقابله با کرونا بخش دوم

افزایش قدرت ایمنی بدن-zohrehmoradi.com

افزایش قدرت ایمنی بدن-zohrehmoradi.com

اغلب افراد زندگی نادلخواه اما مشابهی را تجربه می‌کنند، زندگی ناخوشایند اما بسیار مشابهی که، اکثریت جامعه درباره سلامتی، پول، روابط و میزان رضایت‌شان از زندگی دارند. نتیجه‌ی بی‌هدفی و بی‌انگیزگیِ‌ناشی از ترس‌ها و محدودیت‌هایی است که خودشان برای خود ایجاد کرده‌اند.

همان باورهای محدود‌کننده‌ای که اگر جهادی اکبر به راه نندازیم و با تمرکز و جدیت این باورها را تغییر ندهیم، روز به روز تمام بخش‌های زندگیمان را درگیر می‌کند.

آنوقت با تمام وجود کمبود پول که نتیجه باورهای محدود کننده‌ی مالی‌ است، بیماری که نتیجه باورهای محدود کننده در حوزه سلامتی‌است. روابط سراسر مشکل و ناراحتی که نتیجه باورهای محدودکننده در حوزه روابط است، را تجربه می‌کنیم.

اما این تجربه‌های ناخوشایند که بین ۹۵ درصد جامعه مشترک است، نه به دلیل اینکه « کمبود»، واقعیت جهان است.

یا زندگی یک رنج بی‌پایان است، بلکه به این دلیل است که: کانون توجه اکثریت جامعه، به شدت بر ناخواسته‌ها، بیماری‌ها، کمبودها و نگرانی‌های بی‌پایان متمرکز شده‌است.

چنین افرادی آنقدر تمام فضای ذهنی‌شان مشغول بررسی کردن ورودی‌های نامناسب در مورد مشکلات و بیماری‌هاست که، دیگر زمان و فضایی برای فکر کردن درباره‌ی آنچه می‌خواهند و رویا پردازی و به نمایش گذاشتن توانمندی‌هایشان ندارند.

تو برای افزایش سلامتی وثروت و روابط خوب چکار کرده‌ای؟

هر زمان که به آنها بگویید بیا در مورد اهدافت بنویس یا بهشون فکر کن یا فلان کتاب را مطالعه کن، می‌گویند:«بزار فعلا از این مشکل به سلامت بیرون بیام، بزار از این بیماری راحت بشم…» اما زمانی رهایی از این مسایل و مشکلات میسر می‌شود که تمام تمرکز و توجهشان بر روی اهداف و خواسته‌هایشان باشد، آنوقت طبق قوانین ثابت و بدون تغییر این جهان هستی اتفاقات خوب و مثبت و در جهت خواسته هایشان پشت سر هم اتفاق می‌افتد و یکی پس از دیگری لذت رسیدن به خواسته‌هایشان را تجربه می‌کنند.

وقتی هدف‌های مشخص‌، واضح و قابل اجرا با امکانات و شرایط همان لحظه‌ات را داشته باشی‌، آنقدر تمام وجود تو صرف ایده‌ پردازی درباره به واقعیت رساندن آن اهداف است.

و آنقدر تمرکز تو‌، پیگیرِ بررسی‌‌، اصلاح و اجرای راهکارهاست و آنقدر وجودت آکنده از اشتیاقِ سوزان برای برداشتنِ قدم بعدی‌ و دیدنِ نتیجه‌ی اجرای ایده‌ی بعدی و کنجکاوی درباره‌ی بازخورد گرفتن از ایده‌ی اصلاح شده‌ی بعدی است که:

فرصتی برای غوطه خوردن در اخبار‌‌ و دغدغه‌هایی که جماعتِ بی هدف را درگیر خود ساخته‌، نمی‌ماند؛

فرصتی برای گله و شکایت‌، غیبت‌، بررسی مشکلات دیگران‌، حسادت درباره داشته های دیگرن یا حسرت درباره عقب ماندگی از دیگران‌، نمی‌ماند.

آنوقت دیگر وقت و زمانی برایت نمی‌ماند که‌، بخواهد صرف پیگیری ناخواسته‌ها‌، ترس‌ها‌، نگرانی‌ها و موانعی گردد که اکثریت آن جامعه را در دام خود انداخته  است.

آنوقت حتی فرصتی برای نگران شدن درباره بیماری نمی‌ماند چه برسد به بیمارشدن.

زیرا بیماری‌، وارد بدنی که انگیزه و هدف‌های مشخص دارد‌، نمی‌شود. برای همین افراد هدف دار و با انگیزه‌، بدنی سالم و عمری طولانی و زندگی‌ای شاد را تجربه می‌کنند.

افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن با روزانه ده دقیقه زمان گذاشتن

تمرین:

درفایل تصویری‌ای که همراه این فایل صوتی برایتان قرار دادم،بخشی از نتایج تحقیقات دکتر جو دیسپنزا قرار داده شده‌است.

تنها با روزانه ده دقیقه انجام تمریناتی مانند مراقبه و  ورود به حالت متعالی  شکرگزاری می توانید سطح ایمنی بدن خود را به شکل شگفت انگیزی افزایش دهید. این فایلها را به دقت ببینید و در صورت تمایل برای عزیزانتان ارسال کنید.

ایمنوگلوبولین  (IgA)  ماده‌ای فوق العاده قدرتمند است و یکی از پروتئین‌های اصلی و‌مؤثر در عملکرد طبیعی سیستم ایمنی محسوب می‌شود. این پروتئین همواره با انبوهی از باکتری‌ها، ویروس‌ها، قارچ‌ها و سایر ارگانیسم‌هایی مبارزه می‌کند که به درون محیط داخلی بدن راه یافته‌اند. این ماده آنقدر قوی است که از هر نوع آمپول آنفلوانزا و یا داروی تقویت سیستم ایمنی قدرتمندتر است؛ وقتی این ماده فعال می‌شود، به سیستم دفاعی اصلی داخل بدن انسان تبدیل می‌شود. اما وقتی سطح استرس بالا می‌رود، سطح IgA کاهش می‌یابد و به این ترتیب سیستم ایمنی کاهش می‌یابد.

در این تحقیق دکتر دیسپنزا در طی یک کارگاه چهار روزه، از شرکت کنندگان خواستند که سه بار در روز، هر بار به مدت 9 الی 10 دقیقه به حالت‌های احساسی متعالی مانند عشق، شادی و شکرگزاری وارد شوند.

اگر ما بتوانیم احساسسات خود را بهبود ببخشیم، آیا می‌توانیم سیستم ایمنی خود را تقویت کنیم؟

نتایج این تحقیق همه را شگفت‌ زده کرد. میانگین سطح IgA به اندازه‌ی 49.5 درصد افزایش یافته بود. رِنج طبیعی IgA بین 37 تا 87 میلی گرم در دسی لیتر (mg/dL) است، اما در پایان کارگاه‌ این میزان در برخی افراد به بیش از 100 mg/dL رسیده بود. شما این قدرت را در درون خود دارید که ژن مسئول تولید IgA را ظرف چند روز فعال کنید. کارهای ساده‌ای مانند مراقبه و ورود به حالت متعالی شادی، عشق و شکرگزاری به مدت پنج یا ده دقیقه در روز می‌تواند تغییرات اپی‌ژنتیکی قابل توجهی در بدن و سلامتی شما ایجاد کند.

با توجه به شیوع ویروس کرونا در سطح جهانی فایل صوتی را به‌دقت چندین بار گوش دهید و با دقت و توجه به فایل تصویری تمرین مراقبه و‌ انجام حالت سپاسگزاری متعالی را انجام دهید، تا به طور طبیعی سیستم ایمنی بدنتان را افزایش دهید.

فایل تصویری از دکتر جودیسپزا و با تشکر از ترجمه رویال مایند

3.2/5 - (6 امتیاز)

مقالات مرتبط

اشتراک
مرا مطلع کن وقتی
guest
11 دیدگاه
قدیمی‌ترین
جدیدترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه
معصومه
معصومه
3 سال قبل

سلام استاد عزیزم
چقدر این فایل متناسب است با شرایط این روزهای ما ، خانواده ما تقریبا همگی به کرونا مبتلا شدن به جز من البته منم یکم گلوم خشکه و با وجودخوردن مایعات فراوان همچنان خشک هست، اما خداروشکر حال عمومی‌ام خوبه و مثل بقیه اعضای خانواده دچار تنگی نفس و سرفه های شدید و بی‌حالی نشدم و من از بقیه پرستاری و مراقبت میکنم، وقتی بایل رو دیدم اشک تو چشمام حلقه زد که خدا چقدر من رو دوست داشته که خیلی زودتر از این حرفها با شما و دوره های خوبتون آشنا کرد و سبک زندگیم را درست کردم، با دیدن فایل انگیزه‌ام برای انجام دقیتر مراقبه و شکرگزاری بیشتر شد ، خدا بهتون علم و ثروت روز افزون بده که ما رو آگاه می‌کنید.

نفیسه بهرام
نفیسه بهرام
3 سال قبل
در پاسخ به  معصومه

عالی بود استاد عزیز
قانون انتظار میگه منتظر هر چیزی که باشی اتفاق میفته و ما تو دوره های خوب شما یاد گرفتیم که ذهن :

نیرویی قوی است که برای ارتباط برقرار کردن، اندیشیدن و نهایتا برای آفرینش رویدادهای زندگی خود در اختیار داریم.?

ذهن قدرتمند ترین ابزاری است که به عنوان موجودی بشری در اختیار داریم و این ابزاری جادویی است.?✨

اما مانند شمشیری دو لبه، می‌تواند زیباترین رویاها را بیافریند و یا همه چیز را در اطراف ما نابود سازد. یک لبه آن استفاده نادرست از ذهن و باورهای مخرب است، که دوزخی واقعی می سازد.?

لبه دیگر آن بی عیب و نقص بودن است، معصوم بودن آن است، که فقط زیبایی، عشق و بهشت?? زمینی را می آفریند..

ذهن، بسته به این که چگونه مورد استفاده قرار گیرد، ممکن است ما را آزاد سازد و یا ما را از آنچه اکنون هستیم بیشتر دربند کند.?

همه افسونی که ما دراختیار داریم، مبتنی بر ذهن است.?

ذهن ما افسون خالص است و استفاده غلط از آن جادوی سیاه.??

و از شما برای این آموزشها بسبار سپاسگزارم .?❤

مهسا
3 سال قبل

من این موضوع رو با تمام وجود احساس کردم. هر بیماری ناشی از باور و افکار اشتباه است.
برای درمان هر بیماری باید ریشه اون روپیدا و درمان کنیم و این ریشه درون ذهن و باورهای ماست.

نیلوفر
3 سال قبل

خانم مرادی ممنون از زحماتتون
بی پولی ، بیماری ، روابط بد و تمام ناخواسته هایی که تو زندگی داریم همگی نتیجه است میوه است میوه درختی که ریشه هاش توی ذهن مون هست برای اصلاح همه اون چیزهایی که نمیخواهیم شون باید ذهن مون رو از باورهای اشتباه خالی کنیم و با باورهای درست اشباع کنیم. مسیر تکامل مون تو دنیا جز با این روش به بهترین شکل انجام نمیشه.
ممنون از انرژی و وقتی که گذاشتید.موفق و پایدار باشید.

فرشته
فرشته
3 سال قبل

سلام سلااام استاد جاااانم
شما زندگی دوباره به من بخشیدید وقتیکه کلا ناامید بودم از لاغر شدن ، با پیج شما آشنا شدم و واقعا خدا این راه سراسر موفقیت را جلوی پای من گذاشت.
این فایل اینجا برام باز نشد اما در کانال تلگرامتون دیدم
اومدم اینجا ازتون تشکر کنم بابت این همه فایلهایی که در نهایت لطف و بخشش در اختیار ما قرار میدید.

معصومه
معصومه
3 سال قبل

هر چیز که در جستن انی انی

اینروزا به عینه در اطرافیانم میبینم که ترس از کرونا تبعاتش بیشتر از ابتلا به کرونا ست از خدا میخوام اگاهی هامون اینقدر بالا بره که بجای ترسیدن مسیولیت قبول کنیم که راهکار ترسیدن نیست ترس باعث شده مسیر اشتباه رو انتخاب کنیم
اما وقتی اگاهی مون بالا بره نه به خودمون نه بقیه اسیب نمیزنیم