دوره موفق لاغری خوش‌اندام

دوره موفق لاغری خوش‌اندام

رسیدن به تناسب اندام و داشتن سلامتی همیشگی و خوش‌اندام بودن برای همیشه ،هدفی مقدس است که شما را رشد می‌دهد و دروازه های جدیدی به رویتان می‌گشاید.

اگر اکنون در سایز و وزن دلخواهتان نیستید و وضعیت جسمانی شما ایده‌آلتان نیست، من به عنوان فردی که توانسته‌ام از چاقی به خوش‌اندامی برسم، به شما می‌گویم که نیازی نیست به اندام زیبا و بسیار جذاب افراد خوش‌اندام با حسرت نگاه کنید!

زیرا تو هم میتوانی اندامی بسازی، بسیار زیبا و متناسب و البته جذاب،چرا که افراد بسیاری به این هدف دست پیدا کرده اند…

شب‌ها و روزهای زیادی را با اشتیاق فراوان، به دنبال مهمترین و موثرترین عامل برای خوش اندام شدن یا لاغر شدن گذراندم.مقالات و کتابهای بسیاری را در این زمینه مطالعه کردم ، ومشتاقانه پای صحبت‌های افرادی که همیشه در تناسب اندام هستند نشستم و باورهای قدرتمندکننده شان را شناسایی کردم.

دوره موفق لاغری خوش‌اندام، حاصلِ نتایج همه‌ی این تحقیقات است که اینگونه منسجم و قدم به قدم در هیچ کتابی یافت نمی‌‌شود.

در آخرین به روز رسانی این دوره از تجارب خودم و بسیاری از شرکت کننده‌های این دوره که نتایج بسیار سریع و بزرگی کسب کردند استفاده کردم و سعی کردم  تمام این موارد را قدم به قدم و بسیار ساده آموزش دهم.

وظیفه و رسالت این دوره چیست؟

رسالت این دوره، آموزشِ خوش اندام شدن به هر فردی است، که تصمیم گرفته و متعهد شده تا یک‌بار برای همیشه از شراضافه وزن خلاص شود و زندگی زیبایی را تجربه کند که می‌تواند بدون هیچ گونه رژیم غذایی و استفاده از دارو و قرص و دمنوش و تنها با قدرت ذهن ، همیشه سلامت و خوش اندام باشد. حتما شما هم ،در اطراف خود افرادی را دیده‌اید که همیشه ودر هر زمانی بسیار متناسب و خوش‌اندام هستند.

هیچ اتفاقی باعث برهم خوردن تناسب اندام این افراد نمی‌شود، این افراد چه مجرد باشند چه متاهل فرقی ندارد،برخلاف خیلی از افراد چاق که علت چاقیشان را ازدواج کردن یا کار پشت میز نشینی و یا بارداری و یا افزایش سن می‌دانند، این افراد همیشه متناسب ،بدون توجه به کالری مواد غذایی یا بهتر بگویم بدون هیچ ترس ونگرانی هرآنچه دوست دارند، نوش‌جان می‌کنند وهمیشه هم خوش‌اندام هستند.

خیلی از افراد چاق با حسرت به این گروه متناسب نگاه می‌کنند ومی‌گویند: خوش به حال فلانی هرچی دوست داره می‌خوره وهمیشه هم لاغر است .

خبر خوب برای شما این است که شما هم می‌توانید به همین سبک وسیاق زندگی کنید و خوش‌اندام بشوید وبرای همیشه خوش‌اندام بمانید.همانگونه که من و بسیاری از دوستانم که در این دوره شرکت کردند،اکنون این زندگی زیباتر ولذتبخش‌تر را تجربه می‌کنند.

 

این دوره مخصوص چه کسانی است؟

تمام افرادی که از وضعیت جسمانی خود رضایت ندارند و به دنبال یافتن یک راه ساده ، لذتبخش و صد البته سریع هستند میتوانند در این دوره شرکت کنند، تمام افرادی که اگرچه اکنون اضافه وزن چندانی ندارند اما همیشه ترس از خوردن و ترس از چاقی در درونشان هست و اجازه نمی دهد ، با فکری راحت و آزاد غذاهای دلخواهشان را نوش‌جان کنند و لذت ببرند.به قول یکی از شرکت کنندگان دوره که استاد دانشگاه و‌محقق هستند:« این دوره یک مجموعه‌ی آموزشی بسیار پرمحتوا و دقیق است که هر فردی در هر سن و‌سالی و با هر شرایط جسمانی باید این آموزش‌ها را بگذراند تا تبدیل شود به این فرد خوش اندام، خوش فکر ، خوش پوش و صد البته خوش اخلاق چون دیگر هیچ ترسی از چاقی و‌خوردن در او وجود ندارد.»

همه ما وظیفه داریم که سالم و متناسب باشیم…تا بتوانیم از همه‌ی زیبایی‌ها و نعمت های خداوند آزادانه استفاده کنیم.

زیرا این توانایی و لیاقت به همه ما داده شده است، تا بتوانیم یک اندام ایده آل و زیبا وصد البته سالم داشته باشیم و تجربه کنیم زندگی که در آن بدون استرس چاقی می‌توانیم هر آنچه که دوست داریم نوش جان کنیم و لذت ببریم و متناسب بمانیم و چه لذتی فراتر از این.

خوش‌اندام شدن مهمترین ومقدس‌ترین هدف ماست!

ما وظیفه داریم از توانایی که خداوند به ما داده است استفاده کنیم تا  در لحظه مرگمان، “بدون حسرت آنچه که می‌توانستیم انجام دهیم اما ندادیم”، در آرامش و زیبایی این جهان را ترک کنیم.

تا بتوانیم به همه بگوییم، خوش اندام زیستن، نه تنها آسان، بلکه طبیعی‌ترین نوع زندگی است زیرا ما ذاتاً و طبیعتاً متناسب خلق شده ایم.

خدا را بسیار شکر می‌کنم که مرا در این مسیر سراسر زیبایی و سلامتی قرار داد.

خدا را شکر می کنم که توانستنم با ارائه آنچه که خودم را از چاقی و اضافه وزنِ بسیار زیاد،به خوش‌اندامی و سلامتی رساند، در دوره خوش اندام به شما و افراد زیادی در سراسر جهان کمک کنم تا با باور کردن سیستم هوشمند حاکم بر جهان هستی و تغییر باورها به سلامتی و اندام ایده آل دست پیدا کنید و همگی کمک کنیم تا همه افراد از زندگی و اندام متناسب و سالم لذت ببرند.

هزینه شرکت در این دوره به صورت گروهی ۱ ملیون و۱۰۰ هزار تومان می باشد.

هزینه شرکت در این دوره به صورت خصوصی ۱ملیون و۸۰۰ هزارتومان می باشد.

زهره مرادی

تناسب اندام و لاغری

 

برای ثبت نام در دوره فرم زیر را پر کنید، بعد از ارسال فرم به درگاه بانک متصل می‌شوید تا پرداخت آنلاین را انجام دهید.

 

  نام

  نام خانوادگی

  قد

  وزرن

  جنسیت

  سن

  معرف

  ایمیل

  تلفن همراه